• Hakkımızda

   


   1998 yılında Antalya da kurulan Nirvana Seyahat Acentesi kuruluşundan bu yana, kaliteli ve dürüstlüğünden ödün vermeden, her zaman müşteri memnuniyetine şirket misyonumuz olmuştur. Firmamız nitelikli kadrosu ile turizm alanında hizmetini başarı ile sürdürmektedir.

       Antalya tarihi, doğası ve kültürünü siz değerli misafirlerimize tanıtmayı kendimize misyon edindik. Vizyonumuzu talepleriniz doğrultusunda hazırladığımızı, fikirlerinizi dikkate alarak yeni tecrübeler edinmeyi, öğrenmeyi, yeteneklerimizi geliştirmeyi, bu amaçla insan ilişkilerinin öğreticiliğinden faydalanmak gerektiğini düşünüyoruz.

     NIRVANA, adının anlamında taşıdığı üzere, kişinin yeryüzünde tekrar doğma ihtiyacından kurtulacak derecede gelişmiş, olgunlaşmış olması anlamından ele alarak, kendimizi geliştirerek hizmetimize devam etmekteyiz. Turlarımızda her kesime hitaben hazırlanmış olup farklı kategoriler altında günübirlik ve konaklamalı olarak beğeninize sunulmuştur.

       Nirvana Turizm ve ekibi, değerli müşterilerin isteklerini karşılamak için taleplerinizi beklemekteyiz.

   

  Hayallerinizi, geziler ile nasıl bütünleştirebilirsiniz.

   

  Sıradan gezileri sıra dışı gezilere dönüştürme yolculuğundayız. Size kişisel deneyimler sunan rehberiniziz. Seyahatleriniz sizi nereye götürürse götürsün, varış noktanızda yapmanız gereken benzersiz ve kaçırılmayacak şeyleri size göstereceğiz. travelantalya yanınızda (ve cebinizde) ile unutulmaz anlar yaratmak için hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bugün binlerçe kişi seyahat hayallerini gerçeğe dönüştürmek için travelantalya’ yı kullandı. Ve daha yeni başlıyoruz. Herkesin hayalindeki tatili yaratabilmesi için insanların ziyaret ettikleri yerlerle bağlantı kurma şeklini değiştiriyoruz. Bu senin yolculuğun, senin yolun.

   

  Seyahat etmek kolaylaştı

   

  Strese veda edin

  Göz atın ve rezervasyon yapın, size ne zaman nerede olacağınızı söyleyelim. Sadece harika zaman geçirmeye odaklanabilirsiniz.

   

  Asla ortalamaya razı olmayın

  travelantalya ile ilgili inanılmaz deneyimler -  her yaş ve ilgi alan için rakipsiz aktiviteler bulacaksınız.

   

  Bir anını boşa harcamayın

  Hareket etmeden  hatıralar oluşmaz.  Rezervasyon yapın ve Türkiyenin en büyük turistik  yerlerinde dolaşarak arkanızda bırakın.

   

  Hepsini gör

  Doğru hedef noktanızın ulaşmanız için, sunduğumuz programlar hakkında bilgi ve deneyimlerimize müraacat ederek seyahatınızın başını ve sonunu  öncesinde planlayınız.


Bizi Takip Edin

X
Call me now